Türkiye’nin açıkhava reklam sektöründe 1987 yılından itibaren faaliyet gösteren firmamız, kısa sürede kurumsal yapısını tamamlayarak söktörün ve bölgenin önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.
30 yılı aşkın tecrübe ve deneyimlerini, genç ve hızlı kadrosuyla genişleterek hızla gelişen dünyamızın sunduğu teknolojik gelişmelere ayak uydurmaktadır. Böylece çalışmakta olduğumuz ulusal ve yerel müşterilerimize hızlı, kaliteli ve ekonomik çözümler sunmaktayız.
Çalıştığı müşterileriyle devamlılığı ilke edinen firmamız, gücünü uzun yıllar birlikte çalıştığı dünya devi markaların memnuniyetinden almaktadır.
Açık hava reklam sektöründe Gebze başta olmak üzere İstanbul, Kocaeli, Adapazarı, Yalova, Bursa ve birçok şehirde Tabela Dijital Baskı uyarı levhaları gibi konularda faliyet göstermektedir.

Kısaca Biz

1987 yılında Ahmet SAYIN ve Yusuf SAYIN tarafından Gebze'de faaliyetlerine başlayan SAYIN TABELA, kısa sürede kurumsal yapısını tamamlayarak sektörünün ve bölgesinin önde gelen firmaları arasında yerini almıştır. .

İletişim